Yoğun Nemlendirme ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti
Yoğun Nemlendirme ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti
Yoğun Nemlendirme ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti
Yoğun Nemlendirme ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti

Yoğun Nemlendirme ve Kırışıklık Karşıtı Bakım Seti

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺319,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺223,93(KDV Dahil)
DIGER ICONLAR peta

Yoğun Nemlendirici Yüz Serumu + İnce Çizgi ve Kırışıklıklara Karşı Yüz Serumu

:

Yoğun Nemlendirici Yüz Serumu

Cildinizin farklı katmanlarına nüfuz etmek için uzun ve kısa zincirli hyaluronik asit molekülleri ile formüle edilen bu serum, anında dolgunluk ve nemlendirme sağlarken uzun vadede yaşam tarzı ve çevresel etkilere karşı sizi korur.

Ingredients / İçindekiler: Aqua, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Glycerin, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

İnce Çizgi ve Kırışıklıklar İçin Yüz Serumu

Kolajen, cildin önemli bir bileşenidir. Cildi güçlendirmede rol oynar, ayrıca elastikiyet ve hidrasyona fayda sağlayabilir. Yaşlandıkça vücudunuz daha az kolajen üretir, bu da cildin kurumasına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur ve bu düşündüğünüzden daha erken gerçekleşir. Araştırmalar, bakır peptidin ciltte kolajen ve elastin üretimini artırdığını göstermiştir. Aynı zamanda bir antioksidan görevi görür ve glikozaminoglikanların (hyaluronik asit gibi) üretimini destekler. Araştırmalar ayrıca cildi sıkılaştırma, pürüzsüzleştirmeye ve diğer birçok yaşlanma önleyici cilt bakım ürününden daha etkili olduğunu göstermiştir.

Ingredients / İçindekiler: Aqua, Collagen, Niacinamide, Panthenol, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Xanthan Gum,Polyvinyl Alcohol,Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate, Tetrasodium EDTA, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol.