Sivilce ve Sivilce İzlerine Karşı Bakım Seti
Sivilce ve Sivilce İzlerine Karşı Bakım Seti
Sivilce ve Sivilce İzlerine Karşı Bakım Seti
Sivilce ve Sivilce İzlerine Karşı Bakım Seti

Sivilce ve Sivilce İzlerine Karşı Bakım Seti

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺339,90  + KDV
İndirimli : ₺237,93  + KDV
KDV Dahil : ₺280,76
DIGER ICONLAR peta

Akne Karşıtı & Gözenek Sıkılaştırıcı Yüz Serumu + Lekeli Ciltler için Yüz Serumu

:

Akne Karşıtı & Gözenek Sıkılaştırıcı Yüz Serumu Niacinamide Serum 10% + Zinc 1%

Niacinamide kendi başına harika bir içeriktir, ancak çinkoyla birlikte ciddi bir güç çifti haline gelir. Böylece bu serum özellikle aşırı yağlı ve akneli cildi dengelemek için idealdir. Gözenek sıkılaştırma etkisi de bu ikilinin gücünden gelir.

Akne Karşıtı Por Sıkılaştırıcı Yüz Serumu

Ingredients / İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Zinc PCA,Panthenol, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Allantoin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%

Alpha arbutin, melanini uyaran enzimleri baskılayarak cildin pigment üretimini azaltır. Bu aynı zamanda UV ışığının pigmentasyona neden olduğu süreci yavaşlatır, böylece pigmentasyon sorunlarını hem önler hem de tedavi eder. Kızarıklık, yaşlılık lekeleri veya sivilce izleri için alfa arbutin çok etkilidir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye ve genel kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Hassas bir cildiniz varsa, diğer leke gidericilerden daha nazik olduğu için alfa arbutini denemeye değer.

Meyan kökü özü, tirozinaz üretimini baskılayarak koyu lekelerin oluşumunu engeller. Ciltteki mevcut melanini dağıtmaya ve uzaklaştırmaya yardımcı olan aktif bir bileşik olan liquiritin içerir. Başka bir deyişle, yalnızca yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut lekeleri de soldurabilir.

Ingredients / İçindekiler: Aqua, Niacinamide, Alpha-Arbutin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, PEG-12 Dimethicone, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl SH-Octapeptide-24 Amide, Palmitoyl SH-Tripeptide-5 Norisoleucyl SH-Nonapeptide-1, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol,Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.