Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%
Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%
Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%

Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺169,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺118,93(KDV Dahil)
DIGER ICONLAR peta

Kızarıklık, yaşlılık lekeleri veya sivilce izleri için alfa arbutin çok etkilidir. Alpha Arbutin Serum aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye ve genel kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur.

:

Lekeli Ciltler İçin Aydınlatıcı Yüz Serumu Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2%

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Serum Nedir?

Kızarıklık, yaşlılık lekeleri veya sivilce izleri için alfa arbutin çok etkilidir. Aynı zamanda cilt tonunu eşitlemeye ve genel kızarıklığı azaltmaya yardımcı olur. Hassas bir cildiniz varsa, diğer leke giderici serumlardan daha nazik olduğu için Alpha Arbutin Serum denemeye değer.

Meyan kökü özü, tirozinaz üretimini baskılayarak koyu lekelerin oluşumunu engeller. Ciltteki mevcut melanini dağıtmaya ve uzaklaştırmaya yardımcı olan aktif bir bileşik olan liquiritin içerir. Başka bir deyişle, yalnızca yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mevcut lekeleri de soldurabilir.

*Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik test nedir?

Kozmetik ürün veya hammaddenin tüketici tarafından kullanıldığında cildinde tahrişine neden olma potansiyelini belirlemek için gönüllüler üzerinde dermatolog kontrolünde yapılan testtir.

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Kimler İçindir?

 • Koyu cilt lekeleri olan kişiler (Hamilelik lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, yaşlılık lekeleri)
 • Cilt tonunun eşitlenmesi gereken kişiler
 • Hiperpigmentasyon sorunu olan kişiler

Niacinamide 5% + Alpha Arbutin 2% Nasıl Kullanılır?

 • Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Arbutin günde iki kez kullanılabilir. Diğer krem ve serumlarla temiz cilde uygulanması güvenlidir. Cildi güneşe daha duyarlı hale getirmediği için yaz aylarında da kullanılabilir.
 • Usage: After cleansing, apply a small amount serum to the face and neck and massage into the skin until completely absorbed.

Uyarılar

 • Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.
 • Warnings: For external use only. Keep out of reach of children. Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse gently with water. Store at room temperature. Keep out of direct sunlight.

Leke Giderici Formülü

 • İçindekiler / Ingredients: Aqua, Niacinamide, Alpha-Arbutin, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, PEG-12 Dimethicone, Pentylene Glycol, Phenoxyethanol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Panthenol, Polysorbate 20, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Palmitoyl SH-Octapeptide-24 Amide, Palmitoyl SH-Tripeptide-5 Norisoleucyl SH-Nonapeptide-1, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Xanthan Gum, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Propanediol,Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Tetrasodium EDTA.

Alpha Arbutin / Alfa Arbutin

 • Alpha Arbutin, lekelerin ve hiper pigmentasyonun görünümünü azaltır. Alpha Arbutin, Arbutin veya Beta Arbutin'den çok daha güçlüdür.
 • Alfa arbutin, cildinizdeki melanin üretimini sınırlayan tirozinaz aktivitesini inhibe ederek çalışır. Daha az tirozin ve daha az melanin, daha az pigmentasyona, koyu lekelere ve daha düzgün bir cilde yol açar. Yaşlılık lekeleri, sivilce izleri veya leke sonrası kızarıklık olsun, alfa arbutin hepsini en aza indirir.
 • Düzensiz cildi iyileştirir: Arbutin, melanin üretimine yardımcı olan bir enzim olan tirozinazı inhibe ettiğinden, koyu lekeleri önleyebilir ve hatta onları solmasına yardımcı olarak daha düzgün bir cilde yol açabilir.
 • Güneşten korunma özelliklerine sahiptir: Arbutin, tirozinaz üretimini engelleyerek güneşe maruz kaldıktan sonra cildin koyulaşma derecesini azaltabilir.

Niacinamide / Niasinamid

 • Niacinamide, B3 vitamini türevidir ve cildin yenileme sürecinde destekler.
 • B3 vitamini türevi, cildi serbest radikallere karşı koruyan antioksidanlar açısından zengindir ve bu da erken cilt yaşlanmasını önler. Lipid üretimini ve cildin kolajen ve elastin üretme kabiliyetini uyarır. Sonuç, daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha esnek bir cilttir. İnce çizgilerin görünümü düzenli kullanımla azalır.
 • Niacinamide, cildinizin koruyucu bariyerinin gelişmesine katkı sağlar ve bu da cilt neminin korunmasına yardımcı olur. Bu, özellikle çok kuru veya olgun cildiniz varsa faydalıdır.
 • Kızarıklık ve lekeleri en aza indirir. Niacinamide, egzama, akne ve diğer cilt rahatsızlıklarından kaynaklanan kızarıklığı hafifletmeye yardımcı olur.
 • Gözenek görünümünü en aza indirir. Cildi pürüzsüz ve nemli tutmanın ikincil bir faydası olarak zamanla gözenek boyutunda doğal bir azalma görülür.
 • Nem tutmanın faydaları sadece kuru cilt tiplerine sahip olanlar için değildir. Niacinamide ayrıca yağ bezlerinin ürettiği sebum miktarını düzenlemeye ve fazla üretimi önlemeye yardımcı olur.
 • Niacinamide, aynı zamanda cildi ultraviyole ışınlarının neden olduğu hasarlardan koruyabilir.
 • Koyu lekelerin rengini açar ve cilt rengini homojenize eder. Bazı araştırmalar, Niacinamide’in koyu lekeleri aydınlatmada yardımcı olabileceğini buldu. Bu fayda, artan kolajen üretiminden kaynaklanıyor olabilir.
 • İnce çizgileri ve kırışıklıkları en aza indirir. Araştırmalar, Niacinamide’in yaşlanmayla birlikte gelen bazı belirtileri azaltmada yardımcı olduğunu da buldu. Buna ince çizgiler ve kırışıklıklar dahildir.
 • Cildi oksidatif strese karşı korur. Niacinamide, cildi güneş ışığı, kirlilik ve toksinler gibi çevresel streslerden korur.
 • Sivilceleri yok eder. Niacinamide, şiddetli akne için, özellikle papüller ve püstüller gibi iltihaplı formlar için yararlı olabilir. Zamanla, daha az lezyon ve gelişmiş cilt dokusu görebilirsiniz.

Glycyrrhiza Glabra Root Extract / Meyan Kökü Özü

 • Meyan kökü bitkisinin resmi adı Glycyrrhiza glabra köküdür.

Glycyrrhizin antiinflamatuardır, bu da iltihaplı, tahriş olmuş ciltte daha az kızarıklık ve tahriş anlamına gelir. Antioksidan olarak cildimizi serbest radikallere karşı korur.

 • Deride melanin (pigment) üretmek için gereken enzim üretimini engeller, fazla melaninin atılmasına yardımcı olur, antiinflamatuar faydalar sağlar.
 • Araştırmalar, meyan kökünde bulunan liquiritin adı verilen cilt açıcı bileşiğin lekeleri hafifletmeye yardımcı olabileceğini buldu. Meyan kökü koyu pigmentlerin üretimini yavaşlatatır ve bu da hiperpigmentasyonu azaltır.

Peptide Complex / Peptid Kompleks

 • Peptitler mükemmel nemlendiricilerdir ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan kolajen üretimini destekleyebilirler.

Hyaluronic Acid / Hyaluronik Asit

 • Farklı özelliklere ve molekül boyutlarına sahip hyaluronik asit çeşitleri ile cildin nemlendirilmesi için üç boyutlu bir ağ oluşturur ve cildin farklı katmanlarına nüfuz eder. Cildin çok boyutlu nemlendirilmesini sağlayarak etkin bir şekilde elastikiyet kazanmasında etkilidir.
 • Hyaluronik asit, cildin nemini korumada kritik öneme sahiptir. Topikal olarak uygulandığında cildi nemlendirmeye ve nemlendirici olarak bu hidrasyonu korumaya yardımcı olur.
 • Sadece tek bir gram hyaluronik asit altı litreye kadar su tutma kapasitesine sahiptir.