Kırışıklık Karşıtı 10% Argireline Serum + Copper Peptide
Kırışıklık Karşıtı 10% Argireline Serum + Copper Peptide
Kırışıklık Karşıtı 10% Argireline Serum + Copper Peptide

Kırışıklık Karşıtı 10% Argireline Serum + Copper Peptide

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺179,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺125,93(KDV Dahil)
DIGER ICONLAR peta

Genç bir görünümün kilit noktalarını hedef alan 10% Argireline Serum, ince çizgilere ve kırışıklıklara savaş açarken cilt dokusunu düzeltir. Cildinize ışıltı verir ve daha genç bir görünüm sağlar.

:

Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu 10% Argireline + Copper Peptide

Kırışıklık Karşıtı Argireline Serum Nedir Ne İşe Yarar?

Her güne daha yeni ve taze bir ciltle uyanmanızı sağlayan kırışıklık karşıtı %10 Argireline Serum + Copper Peptide kırışıklıkları önlemenin yanı sıra cildin nem dengesini düzenler ve cildi yumuşatır, cilde kaybettiği elastikiyeti geri kazandırırken enerji verir ve cilt dokusunu eşitler.

Genç bir görünümün kilit noktalarını hedef alan bu serum, ince çizgilere ve kırışıklıklara savaş açarken cilt dokusunu düzeltir. Cildinize ışıltı verir ve daha genç bir görünüm sağlar.

Özellikle alın, göz çevresi ve dudak çevresindeki mimik kırışıklıklarına karşı etkilidir.

*Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Dermatolojik test nedir?

Kozmetik ürün veya hammaddenin tüketici tarafından kullanıldığında cildinde tahrişine neden olma potansiyelini belirlemek için gönüllüler üzerinde dermatolog kontrolünde yapılan testtir.

Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu Argireline Kimler İçindir?

 • Alın ve göz çevresi gibi alanlarda tekrarlayan mimiklerin neden olduğu kırışıklıkları olan kişiler
 • İnce çizgi ve kırışıklıkları olan kişiler
 • Derin kırışıklıkları olan kişiler

Kırışıklık Karşıtı Yüz Serumu Argireline + Copper Peptide Nasıl Kullanılır?

 • Kullanımı: Cildinizi temizledikten sonra yeterli miktar serumu yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Cilt tarafından emilene kadar bekleyiniz. Alın, göz çevresi ve dudak kenarındaki mimik kırışıklıkları üzerine düzenli uygulanmalıdır.
 • Usage: After cleansing, apply a small amount serum to the face and neck and massage into the skin until completely absorbed.

Uyarılar

 • Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Göz ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta saklayınız.
 • Warnings: For external use only. Keep out of reach of children. Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse gently with water. Store at room temperature. Keep out of direct sunlight.

Kırışıklık Giderici Formülü

 • İçindekiler / Ingredients: Aqua, Acetyl Hexapeptide-8, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Pentylene Glycol, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Caprylyl Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Lactic Acid/Glycolic Acid Copolymer, Phenylpropanol, Polyvinyl Alcohol, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Heptapeptide-15 Palmitate.

Acetyl Hexapeptide-8 / Argireline

 • Argireline iğnesiz botoks olarak bilinir. Alındaki, göz çevresindeki ve dudak kenarlarındaki mimik kırışıklıklarını açar.
 • Argireline kolajen üretimini uyarır. Sıkı ve sağlıklı bir cilt için sorumlu protein olan kolajen üretimini artırarak ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşmasını önlemeye de yardımcı olur.
 • Cildin nemi tutmasına yardımcı olur. Argireline ayrıca ciltteki nem seviyelerini iyileştiren kolajen işlevini de optimize eder. Ve nemli cilt her zaman kuru ciltten daha genç görünür.

Copper Palmitoyl Heptapeptide-14 / Bakır Peptid

 • Peptitler mükemmel nemlendiricilerdir ve ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltan kolajen üretimini destekleyebilirler.
 • Araştırmalar, bakır peptidin cildinizde kollajen ve elastin üretimini teşvik ettiğini göstermiştir. Aynı zamanda bir antioksidan görevi görür ve glikozaminoglikanların (hyaluronik asit gibi) üretimini destekler.
 • Artan kolajen üretimine ek olarak, bakır peptidlerin elastin proteinlerini artırmaya yardımcı olduğu söyleniyor. Bu, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt oluşturmaya yardımcı olabilir.